Oficjalne przedstawicielstwo niemieckiej firmy Jakob Thaler GmbH w Polsce
masz pytania?  tel: 76 846 58 07
Kontakt z nami
ul. Odrodzenia 33b, 59-300 Lubin
info@terra-pl.pl więcej

Wciągarki kablowe

  

 • Wciągarko-dopychacz CABLE-DOG, piesek

  „Cable Dog” zwany potocznie „pieskiem” produkcji firmy Jakob Thaler GmbH jest używany do dopychania kabla podczas operacji wciągania kabla na dużych odległościach z wieloma zakrętami (bez kontroli siły wciągania).
  Jest niezastąpiony na zakrętach 90 stopni, zapobiegając zwiększaniu naprężeń we wciąganym kablu. Podczas operacji wciągania kabla może być wielokrotnie przekładany, co znacząco przyspiesza pracę.
  Wyposażony jest w 14 gumowych „widelców” transportowych, z czego 6 stale dociska wciągany kabel. Produkowany w dwóch wersjach: z silnikiem benzynowym oraz  lektrycznym, posiada siłę pchania do 800 daN.

 • Wciągarka kablowa KE-500, 500 kg siły uciągu

  Mała wciągarka THALER z wielkim możliwościami. Stosowana do układania kabli wewnątrz budynków, hal ale także bezpośrednio z wykopów. Służy także do czyszczenia rur. Może być stosowana do  przeciągania liny z większych wciągarek kablowych i renowacyjnych.

 • Wciągarka kablowa KE-1600, 1600 kg siły uciągu

  Wciągarki Serii KE są wyposażone w dynamometr, przy pomocy którego ustawiana jest maksymalna siła wciągania kabla. Na życzenie klienta można zamontować system pomiarowy TM3001 z drukarką i USB. Kompaktowa konstrukcja umożliwia prosty transport, jednocześnie może być zamontowana na niezależnym podwoziu i holowana przez samochód. Montaż odbywa się w ciągu kilku minut przy pomocy 6 śrub.

 • Wciągarka kablowa linia 2000, od 1 do 3 ton siły uciągu

  Wciągarki kablowe Thaler Linia 2000 oznaczają się zwartą konstrukcją oraz nowoczesnym wyglądem. Dzięki niewielkiej wadze mogą być holowane większością samochodów. Seria 2000 produkowana jest w oparciu o sprawdzone rozwiązania z większych wciągarek Linii 3000 i 6000. Maszyny posiadają niezbędne dokumenty do poruszania się po drogach publicznych oraz wytrzymałe podwozie do poruszania się po placach budowy.

 • Wciągarka kablowa linia 3000, od 2 do 5 ton siły uciągu

  Model 3000 to lider na polskim rynku. Bardzo wytrzymała konstrukcja oraz sprawdzone rozwiązania hydrauliki siłowej stawiają ją za wzór wciągarek oferowanych w Polsce. Razem z systemem kontroli i kolorowego dużego wyświatlacza z parametrami wciągania daje pewność wykonania robót nawet w bardzo trudnych warunkach.

 • Wciągarka kablowa linia 6000, od 5 do 10 ton siły uciągu

  Potężne wciągarki kabestanowe Linii 6000 powstały do pracy w zaawansowanych projektach układania linii energetycznych. Posiada duży zapas mocy i możliwość nawinięcia liny do 2000 m. Wydajne silniki Diesla są ekonomiczne i ekologiczne. Wciągarki są bardzo tanie i łatwe w eksploatacji i serwisie.

 • Systemy pomiarowe do wciągarek

 • Wciągarki kablowe w wykonaniu specjalnym

Na skróty